Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x

O firmie

Kilka słów o firmie

Firma BADY to obecnie największy producent pamiątek turystycznych na terenie Polski. W branży pamiątkarskiej funkcjonujemy od przeszło 16 lat, a samym handlem zajmujemy się już prawie 30 lat. Na początku działalność naszej firmy była ona bardzo mocno skoncentrowana na obsłudze rynku Warszawskiego. Szybki rozwój, wysoka jakość, unikatowość wzorów i przystępne ceny naszych produktów spowodowały, że szybko wzrosło na nie zapotrzebowanie. Wymienione czynniki spowodowały, że w krótkim czasie naszą działalnością objęliśmy cały kraj. Obecnie pamiątki z polski- marki BADY - dostępne są we wszystkich głównych miastach w kraju oraz miejscach turystycznie atrakcyjnych.

BADY to nie tylko pamiątki z polski. Nasz katalog obejmuje również różnego rodzaju materiały reklamowe i promocyjne oraz gadżety o tematyce polskiej. W swojej ofercie posiadamy też szeroką gamę artykułów propagandowych, patriotycznych i innych o charakterze narodowościowym.
Aktualnie prowadzimy sprzedaż souvenirów ogólnopolskich oraz lokalnych z takich miast i regionów jak: Białystok, Augustów, Bydgoszcz, Chełm, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Gorzów Wlkp., Kalisz, Katowice, Kętrzyn, Kielce, Kłodzko, Kołobrzeg, Koszalin, Kraków, Leszno, Lublin, Łódź, Malbork, Nysa, Olsztyn, Opole, Oświęcim, Płock, Polska, Poznań, Przemyśl, Rybnik, Rzeszów, Sopot, Suwałki, Szczecin, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zakopane, Zamość, Zielona Góra.

Przed wprowadzeniem produktów na rynek dokładnie analizujemy czy spełniają one nasze wysokie standardy i założenia jakościowe. Bardzo dbamy o to aby mieć pewność, że do sklepów trafiają produkty, które w pełni zadowolą naszych klientów.
Nieustannie pracujemy również nad poszerzaniem katalogu naszych produktów. Poza bogatą paletą proponowanych wyrobów wyróżniamy się również ich wysoką jakością wykonania, unikalnymi wzorami i niskimi cenami.
Realizujemy również zamówienia specjalne dla firm, instytucji, urzędów miast i gmin na wykonanie produktów promocyjnych i reklamowych w technologiach, które stanowią naszą ofertę. Możemy również zaoferować inne gadżety reklamowe realizowane na indywidualne potrzeby klienta.

Dane kontaktowe:
P.H.U. BADY Bogdan Dyjak
ul. Ks. Skorupki 6
05-230 Kobyłka
tel. 22 771-63-62 lub 22 100-43-69
e-mail: bady@bady.pl